Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Russian (CIS)
image image image image image image
Villa Citronella Villa Citronella nabízí prostorné pokoje, pozitivní a vkusné interiéry a příjemnou atmosféru, díky které bude Vaše dovolená nezapomenutelným unikátním zážitkem! Výběr ložnice je na vás. Villa Cintronella nabízí možnost ubytování ve čtyřech luxusních ložnicích vybavených vlastní toaletou a koupelnou a také ve dvou oddělených ložnic...
Barbeque Lounge Zahrada o rozloze 2500 metrů2 nabízí pohodlí a soukromí, možnost posnídat venku nebo si udělat piknik či grilování. Můžete se zde opalovat a užívat si přírodu. Trhejte čerstvá manga a kokosové ořechy přímo z palem! Jsou pěstováné bez použití jakýchkoli chemických hnojiv, jsou zdravé a skvěle chutnají!
Relax na Seychellách Seychellské pláže jsou okouzlující! Patří k nim tyrkysově modrý oceán a jemný bílý písek, který nikdy nepálí. Některé z nich jsou tiché a pusté, na jiných můžete vyzkoušet některý z vodních sportů, setkat se s novými lidmi, dát si s nimi drink a jídlo přímo u vody.
Pláž ANSE ROYAL Nejblíž Ville Citronella se nachází pláž ANSE ROYAL. Je to jedna z nejlepších pláží v okolí. Autem jste na ni za pouhých 7 minut. Budete-li si chtít udělat malou procházku, stačí sejít z kopce, na kterém Villa Citronella stojí a už se můžete ponořit do vln oceánu!
Rybaření na Seychellách Seychelly jsou známy jako skvělé místo pro rybaření. Máte tu šanci chytit malou rybku i větší rybku, ale nejspíš chytíte pořádnou rybu!!! Průhledný oceán a nádherné ostrovy činí z rybaření nezapomentulený zážitek. Když budete mít dost, jachta vás doveze na některých z okouzlujících malinkých...
Icando System Of Activation ICanDo System of Activation je unikátní systém, který rozvíji lidské schopnosti a zvyšuje lidský potenciál. Je známo, že běžně využíváme jen 5 % kapacity našeho mozku! Dokážete si představit, že by náš mozek pracoval naplno kdykoli bychom to potřebovali? S ICANDO SYSTEM OF ACTIVATION to je možné!

ICANDO OCEAN CENTER - SEYCHELLES

Villa Citronella

ICanDo Ocean Centre je unikátní projekt, v rámci kterého vás čeká luxusní ubytování v překrásné vile s prostornou terasou, nádhernou zahradou a úžasnými výhledy. Je to místo, kde si plně vychutnáte romantickou a exotickou atmosféru Seychell a zažijete nádhernou dovolenou!

Villa Citronella nabízí prostorné pokoje, pozitivní a vkusné interiéry a příjemnou atmosféru, díky které bude Vaše dovolená nezapomenutelným unikátním zážitkem!

Výběr ložnice je na vás. Villa Cintronella nabízí možnost ubytování ve čtyřech luxusních ložnicích vybavených vlastní toaletou a koupelnou a také ve dvou oddělených ložnicích se společným příslušenstvím. Z těch je možné zkombinovat dvoupokojové apartmá s vlastním vchodem a plně zařízenou kuchyní.

Překrásná zahrada vás okouzlí mangovými palmami, zelenými trávníky s lehátky na opalování, útulnými zákoutími připravenými pro posezení a grilování, výhledem na oceán a čerstvou citrónovou trávou, která je naší specialitou.

VILLA CITRONELLA

Room Bed‘s WC + S TV+DVD Vlastní terasa
Královská pokoj Dvoulůžkový ano Na pokojí ano
Královnin pokoj Dvoulůžkový ano V obývacím pokojí ne
Modrý pokoj Dvoulůžkový ano V obývacím pokojí ano
Čínský pokoj Dvoulůžkový ano + vana V obývacím pokojí ano
Mangový pokoj Dvoulůžkový společné ne ne
Kokosový pokoj Dvoulůžkový společné ne ne

Villa***** /2 patra: 4 ložnice (Královská, Královnina, Modrá, Čínská) – 500 Euro/den

Apartmá*** /2 ložnice (Mangová a kokosová) – 150 Euro/den

(Apartmá zahrnuje velkou a plně vybavenou kuchyň. Majitel si vyhrazuje právo ji v případě potřeby používat.)

Možnost objednávky snídaně od 15 Euro/osoba.

Cena zahrnuje: ubytování, ložní prádlo, úklid, Internet WiFi. V období od 15. Prosince 2010 do 15. Ledna 2011 se účtuje 20 procent ceny navíc za ubytování

Neváhejte nás kontaktovat! Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Icando
Icando
IcandoIcando

Najdete nás na Facebooku

Wi-Fi připojení zdarma

Eco-friendly

Zdarma Parkování